Węgiel, kruszywa, żwir, piasek, suchy beton: D.A.J Trans Koszalin
Dajtrans Węgiel, Piasek, Kruszywa - Koszalin


Skład Opału

Głównym profilem naszej działalności jest sprzedaż materiałów opałowych : węgiel: orzech, groszek, ekogroszek i miał węglowy. Oferowany przez nas opał jest towarem najwyższej jakości, co potwierdzają certyfikaty jakościowe.

                 

 

                                        

 

            

 

            

      

 Kontaktując się z nami mogą Państwo zasięgnąć dokładnych informacji na temat naszej oferty. Zaopatrujemy w opał zarówno klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych z terenu Koszalina i okolic, a także hurtowo obsługujemy instytucje w województwie zachodniopomorskim. Gwarantujemy szybką obsługę, stałą dostępność i atrakcyjne ceny.

Dysponujemy zapleczem transportowym, więc możemy dowieźć zakupiony u nas węgiel we wskazane miejsce. Posiadamy samochody o ładowności od 0,5 do 28 ton. Zapewniamy także transport opału na terenie Koszalina i okolic. Dążąc do spełnienia oczekiwań klienta, oferujemy towar i usługi, których stosunek wysokiej jakości do niskiej ceny jest jednym z najlepszych na rynku. 

 

                                         

 

Zapraszamy - skład mieści się na ulicy BOWiD 9 m w Koszalinie. Ta lokalizacja zapewnia dogodny dojazd. Zapewniamy stałe dostawy i dobre warunki cenowe. Dbamy o dobrą jakość węgla i o sposób przechowywania.

 

 

Skład otwarty jest  od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16